Press "Enter" to skip to content

Medyum Farzin Hoca

10

Medyum Farzin Hoca, yıllardır en güvenilir medyum hocalar arasında yerini almaktadır. Tam 30 yıldır sizlerle beraber çıktığı bu ulvi yolculuğa güven içerisinde devam etmektedir. Onun hikayesi diğer medyumlardan biraz farklıdır.

Medyum Farzin Hoca, 5 yaşında yaşadığı trafik kazasında tüm aile bireylerini (anne, baba ve kardeş) kaybeder. Paramparça olan arabadan burnu dahi kanamadan bir mucize eseri kurtulur. Sadece ailesini kaybetmemiştir, aynı zamanda kaza sonrası bazı özel yeteneklerde kazanmıştır. Anneannesi ve dedesi tarafından hamiliği üstlenilen Farzin onların kanatları altına girmiştir. Zaman içerisinde duru görme yeteneğini farkeden Dedesi Molla Mehmet (gizli ilimler üstadı) Farzin’i yıllar süren ummalı bir çalışma ile Ocak geleneğine uygun bir şekilde yetiştirir ve ona el verir. Farzin ismini ise Mısır’da ki hocası Molla Abdullah vermiştir. Çok ufak yaşlarda ilm-i ledün hakkında verdiği cevaplar karşısında hayretler içerisinde kalan ve yetenekleri konusunda şaşkınlığını gizleyemeyen hocası kendisinin cinlere emir verip onları kullandığına şahit olunca ismini değiştirmiştir ve ona artık Farzin ismi ile hitap edilmesini emretmiştir. Orta Doğu ve Türkiye’nin en ünlü hocalarından gizli ilimler alanında aldığı dersleri başarıyla tamamlamış ve icazetini almıştır. Hoca sıfatı ise küçük yaşlardan beri gerçekleştirdiği sohbetlerden ve ilm-i ledün üzerinde ki başarılarından gelmektedir. İlk kürsüye çıkıp halka seslenişi 9 yaşında olmuştur. Her sohbeti esnasında insanlar cezbe ile Allah diye nida etmiş ve ona bakıp gönüllerin pınarı diye seslenmişlerdir.

İnternet adresi: https://www.medyumfarzin.com

 1. Zeynep

  Kesin kesin şiddetle tavsiye ediyorum . Ben böyle hoca görmedim tövbe tövbe herşeyi söylüyor . İşlemlere başladık biz sonuçları yazacağım burdan .

 2. Gönül

  Almanyadan sevgiler dostlar . Ben dul bir bayanım . 1 çocuğum var bir adama aşık oldum . Adam tarafından dolandırıldım adamın amacı onu türkiyeden almanyaya almamış hepsini öğrendim ve farzin beyi araştırmalarım sonuçunda buldum . Adamdan intikam almak istiyordum çünkü tüm gururum kırılmıştı. Farzin hoca adamı doğduğuna pişman etti diyebilirim . 2 işlemde sonuçlandı . Saolsun . Pislik adamdan kurtulmuş oldum . Şimdi çocuğum için bir dua gönderecek almanyaya saolsun hocam

 3. Bade

  Merhabalar çok sevdiğim bir adamla evlilik yolculuğa girdim 1 kızım varsı adam biliyordu . Kabul etti sorun yaratmadı . Çok severek evlenmiştik adam evlendikten aonra çok garip bi şekilde kızıma bağırarak konuşmaya terslemeye ittirmeye başladı . Kırmadan uyardım üzüldüğümü dile getirdim bu olay böyle 3 yıl gitti . Artık devam ettiremiyordum o benim kızımdı yani kaldıramıyordum boşanmak istedim kabul etmedi çok uğraştım olmadı farZin hocayı buldum ve onun sayesinde boşandım ben eşikten döndüm gerçekten belkide benim gözüm aşktan kapanmıştı ama kör olmamıştım farzin hocamda gözümğ açtı . Çok güvenilir kızlar düşünmeyin bir hoca arayışındaysanız arayın direk .

 4. Zeliş

  Randevuları çok dolu ? Yorumları okudukça heycanlanıyorum . Ama randevu alamıyorum ?

 5. Türkan

  Sesi öyle huzur veriyorki farzşn hocanın sanki böyle sırtınızda bir kuvvet var gibi değişik bir his geliyor insana . Hocam evli ve çocuğu var arkadaşlar ama kendini işine adamış gece gündüz çalışıyor kendisi vallahi . Ayakta alkışlıyorum sizi .

 6. Zeynep

  Kendimş yorgun hayattan bıkmış mutsuz bir kadın olarak görüp öylece yaşıyordum sabah işe gidip akşam eve gelip uyuyordum ama bu hayattan ve gidişatın böyle olmasından bunalmıştım . Farzin hocayı intenetten buldum . Aeadım yıldızname bakımı yaptı . Benim için uygulaması gereken işlemleri söyledi ve bir yolculupa başladık 3 ay sürdü işlemlerim şuan öyle sosyal mutlu ve bakımlı biriyim ki ben bile şaşırıyorum kendime sanki içime yaşlı bir kadın kaçmış gibiydim . Allah razı olsun sizden hocam

 7. Nalan

  Farzin bey benide kabul etmedi . Aa şöyle oldu söylemezsem allah günah yazar . Yıldızname baktırdım özel bir sebebimden dolayı . İşlem başlayabileceğini iletti kabul ettim tuğçe hanımla görüştüm devamını . Sonra her gün aradım biraz sık boğaz ettim .. onlarda işlememi kapattı bu şekilde çalışamayacağını iletti ama sonra çok pişman oldum . Gerçekten halada pişmanım ama almıyorlar beni

 8. Cihan

  En güvenilir adres farzin hoca . Dolandırılmayın sakın tek bildiğim adres burası vallahi billahi .

 9. Çilem

  Randevu nasıl alınıyor ?

 10. Dilara

  0 (506) 810 21 09 Farzin hocaya bu numaradan randevu alabilirsin canım . Doğru adres gerçekten

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir